OCHMANÓW K. KRAKOWA, HYBRYDOWO

Specjalista ds. PR

JEŻELI

  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, public relations, politologia, marketing

  • Masz min. 3- letnie doświadczenie w komunikacji zewnętrznej/ PR

  • Sprawnie posługujesz się tekstem – bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego

  • Jesteś kreatywny/a, zaangażowany/a i świetnie organizujesz sobie pracę

  • Masz doświadczenie we współpracy/pracy z agencjami PR

  • Znasz Język angielski na poziomie zaawansowanym (B2+)

  • Masz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • Posiadasz wysokie kompetencje w zakresie komunikacji oraz budowania pozytywnych relacji interpersonalnych

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Planowanie, rozwijanie oraz realizowanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy

  • Stałe prowadzenie działań media relations

  • Tworzenie kontekstowych działań PR dla marki

  • Redagowanie materiałów prasowych i komunikatów dotyczących marki/produktu

  • Koordynowanie polityki informacyjnej na kluczowych dla firmy rynkach (m.in. PL, FR, IT, DE)

  • Koordynowanie współpracy z zewnętrznymi agencjami public relations

  • Wspieranie działań kreatywnych

  • Rekomendacja działań PR dla marki i produktów, działań wizerunkowych Zarządu oraz kluczowych osób w firmie

  • Koordynacja akcji typu konferencje prasowe, wywiady

  • Nawiązywanie współpracy z liderami opinii (influencerzy, architekci, projektanci)

  • Działania w obszarze PR kryzysowego

Wyślij swoje CV (w formacie pdf)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże. Przesłanie formularza zawierającego dane niezbędne do rekrutacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w związku z aktualną rekrutacją lub przyszłymi, jeżeli wyrazili Państwo na to osobną zgodę. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na: rekrutacja@oknoplast.com.pl Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. W pozostałych przypadkach przetwarzamy dane w celu obsługi Państwa zapytania. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz Państwa prawach: Informacje dla kandydatów do pracy oraz Informacje dla kandydatów na staż oraz Polityka prywatności
Upuść pliki tutaj lub
Akceptowane typy plików: pdf, Maks. rozmiar pliku: 30 MB, Maks. pliki: 2.
    Załącz CV w wersji PDF

    PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE

    CO OFERUJEMY?

    Dla każdego Pracownika przygotowaliśmy bogaty pakiet benefitów, dzięki któremu komfort codziennej pracy jest jeszcze wyższy, a realizowanie swoich pasji i rozwój – jeszcze łatwiejszy

    • null

      DOJAZD

      • Dofinansowanie do dojazdów
      • Carsharing
    • null

      DIETA

      • Stołówka
      • Środki do wykorzystania w automatach
      • Owocowe czwartki
    • null

      ZDROWIE I ŻYCIE

      • Prywatna opieka medyczna
      • Grupowe ubezpieczenie
    • null

      ROZWÓJ

      • Program wdrożeniowy
      • Kursy językowe
      • Indywidualne ścieżki rozwoju
      • Szkolenia
    • null

      PAKIET SOCJALNY

      • Bony na święta
      • Fundusz świadczeń socjalnych
      • PPE
    • null

      PO PRACY

      • Dofinansowanie kart sportowych
      • Drużyny sportowe
      • Wsparcie pasji pracowników
      • Imprezy okolicznościowe

    OKNOPLAST

    KIM JESTEŚMY?

    Oknoplast to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie, na rynku obecna od 1994 roku, działająca w segmencie Top Premium, kreująca trendy w branży.

    1850 pracowników

    1 nowoczesna lokalizacja

    Tak samo jak dbamy o nasze produkty wspieramy naszych pracowników , tworząc dla każdego przestrzeń do rozwoju. Dobra atmosfera, zgrany zespół, stabilność zatrudnienia i praca przy różnorodnych projektach – to filary naszej pracy w Oknoplast.

    Oknoplast
    Oknoplast
    Oknoplast
    Oknoplast

    OKNOPLAST

    NASZE WARTOŚCI

    Oknoplast

    ODWAGA

    Wyzwania są dla nas szansą, dlatego świadomie podejmujemy ryzyko, które pozwala nam się rozwijać.

    Oknoplast

    SKUTECZNOŚĆ

    Wytrwale poszukujemy nieoczywistych rozwiązań. Pokonujemy przeciwności i przekuwamy je w możliwości.

    Oknoplast

    DRUŻYNA

    Współpraca, zaangażowanie, zaufanie i wspólne dążenie do celu są kwintesencją naszego sukcesu.

    Oknoplast

    SZACUNEK

    W Oknoplast każdy dla nas jest tak samo ważny, dlatego szanujemy swoją pracę, poglądy i przekonania.

    0
    partnerów
    w całej Europie
    0
    pracowników grupy
    Oknoplast
    0
    lat doświadczenia
    0
    obecni na
    13 rynkach